Firmamız uzman kadrosu ile lastik satışı konusunda hizmet vermektedir. Aracınıza en uygun, en kaliteli lastikleri en uygun fiyatla temin edebilmek için çalışıyoruz. Sıfır lastik satışı dışında 2. el lastik satışımız da mevcuttur. Yaz lastiği, kış lastiği, 4 mevsim lastik dahil olmak üzere tüm araçlarınız için her kalitede, farklı seçeneklerle lastik satışlarımız vardır.
Lastik Satışı
 
Lastik yenileme; aracınızı daha yüksek performansla kullanmak, güvenli sürüş, tasarruflu yakıt kullanımı için gereklidir. Lastik yenileme zamanı lastiğin durumuna bakılarak karar verilecek bir durumdur. Kullanım sıklığı, kullanılan yolların özellikleri, hız vb gibi bir çok etkenlere bağlı oalrak değişen zamanlarda lastiklerin değiştirilmesi gerekir. Uzman ekibimizle lastik değişimi zamanınız konusunda görüşebilir, gerekli planlamayı yapabilirsiniz.
Lastik Yenileme
 
Lastik sökme-takma makinelerimiz ve alanında deneyimli çalışanlarımız ile her marka ve model aracınıza ait lastiklerin sökme, takma işlemleri yapılmaktadır.
Lastik Sökme, Takma
 
Lastik balans ayarını belli zamanlarda kontrol ettirmek sizlere daha güvenli bir yolculuk ve daha konforlu bir sürüş sağlar. Lastikleriniz sürüş sırasında karşılaştıkları darbeler, çarpmalar vs ile zaman içinde denge bozulmaları yaşarlar. Aracınızı kullanım yoğunluğunuza göre en az senede bir kez lastik balans ayarını kontrol ettirmenizi tavsiye ederiz.
Lastik Balans
 
Lastiğiniz patladığında, eskidiğinde yüksek maliyetlerle yeni bir lastik almak yerine tamir ettirerek bir süre daha kullanabilirsiniz. Firmamız lastik tamiri konusunda sizlere tecrübeli ekibiyle hizmet veriyor. Lastiğiniz tamir edilebilir durumda olup olmadığı, tamir ettirmenin mi yeni lastik almanın mı sizin için daha iyi olacağı konusunda bizlere danışabilirsiniz. Uzman ekibimiz lastiklerinizi inceleyerek size yol gösterecektir.
Lastik Tamiri
 
Lastik Oteli uygulaması ile lastikleriniz sezon boyunca saklanarak sezon sonunda sizlere teslim edilmektedir.
Lastik Oteli
 
Trafikte sorun yaşayan kişilerin tarafımıza ulaşmasıyla aracın kişinin yönlendirdiği noktaya güvenle ve hızlı bir şekilde ulaştırılmasında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Oto kurtarma, yol yardım hizmetlerimiz 365 gün 7/24 kesintisiz olarak devam eder, her türlü hava ve yol koşullarında en iyi hizmeti vermek için çalışırız.
Oto Kurtarma - Yol Yardımı
 
7/24 Oto Kurtarma - Yol Yardımı 0541-855 12 61